ATSIĖMIMO PUNKTAS ATIDARYTAS! VAIŠINAME ARBATA 🍵 IR NUOLAIDOMIS IKI 50%✨

Apie Lynx Cannabis

ŪKIS

Lynx Cannabis jau ketvirtus metus ekologiškai augina aukštos kokybės, ES sertifikuotas pluoštines kanapes su lietuviškiems augalams nebūdingai dideliu CBD kiekiu ir plačiu kitų kanabinoidų bei terpenų profiliu. Mūsų ūkyje darbai daromi rankomis, kiekvienas augalas gauna individualią priežiūrą, o kartais net ir vardą. Lynx Cannabis – tai ne tik ūkis, bet ir progresyvi bei drąsi kompanija, siekianti tapti pasirinkimu kiekvienam, norinčiam vartoti kokybiškus kanapių produktus
Didžiuojamės sukūrę LYNXMONADĄ, natūralų gaivūjį gėrimą su kanapių žiedais!

 

ŽMONĖS

Lynx kolektyvas – kūrybingų specialistų komanda, suburta tikėjimo be galo įdomiu ir įvairiaspalviu kanapės augalu. Patirtis ne iš niekur – trys metai, praleisti prestižiniuose Kalifornijos kanapių ūkiuose, leidžia į kanapės augalą pažvelgti iš šiuolaikinės perspektyvos. Komanda atlieka auginimo technologijų, kanapių cheminės sudėties tyrimus, kuria ir tobulina augalų priežiūros sistemas. Lynx Cannabis kompanijoje taip pat dirba ir dizaino bei reklamos talentai, nes mums be galo svarbu, kad  žiedai Jus pasitiktų pačiomis gražiausiomis spalvomis. 


LABANORO GIRIA

Lynx Cannabis ūkis įsikūręs šiauriniame Labanoro girios pakraštyje. Į mūsų laukus dažnai užsuka stirnos, kiškiai ir juos besivaikanti lūšis, kuri ir tapo kompanijos simboliu. Grynas ir švarus oras bei natūraliai tręšiama žemė kanapėms patinka, o jei neteko aplankyti nuostabaus grožio Labanoro ežeryno – savo skardinėje atvešime jums ir jo dalelę.

 
UŽSUK Į SVEČIUS
III-V 11-19 VI 11-19