Sveiki atvykę į lūšies krautuvėlę!

Kanapių žiedų kokybė

Kas tas baltas šerkšnas ant augalo žiedų? Jei kada esate rankose suspaudę kanapės žiedą, turbūt užuodėte sodrų aromatą. Jūs ką tik sutraiškėte trichomas – tai reiškia, kad iki jūsų jos atkeliavo daugiau mažiau saugios. Bet kas gi tos trichomos?

Vos tik kanapė ima krauti žiedus, ant jų pradeda formuotis į mažus grybukus panašios ataugėlės. Būtent jose vyksta kanabinoidų ir terpenų sintezė.

Kadangi nuraškyti žiedai itin lengvai pažeidžiami, tam, kad išsaugotume trichomas, derlių renkame ypač atsargiai. Žinome, kad mechaniškai pažeisti, perdžiūvę, nuo aukštos temperatūros nukentėję žiedai netenka viso savo gėrio, todėl naudojame specialias džiovinimo ir brandinimo technikas.

Bet pagrindinis klausimas – kaip išlaikyti augalą sveiką iki jam pasiekiant jūsų rankas ir net po to? Labai patogus sprendimas – konservų principo skardinaitės. Jos ne tik apsaugo nuo saulės šviesos ir aplinkos poveikio – sutraiškyti žiedus jose taip pat gana sudėtinga. O pradarius hermetišką skardinę, vėliau ją galima uždaryti tam skirtu dangteliu.

Visos procedūros ir tinkamas įpakavimas garantuoja, kad mūsų produkcija jus pasieks pačiomis geriausiomis sąlygomis.

: